С.РахманиновС.Рахманинов

Rehearsals and competition audition I section

The schedule of the rehearsals and competition audition for the 1st age group
Small concert hall of the Gnesin Music College (Povarskaya str., 38)

31.01.2020

Rehearsal

I Group

9.05  Orlov Miron
9.10  Abdourazakov Samir
9.15  Sumida Akane
9.20  Baryshnikov Artemy
9.25  Kebukhova Daria
9.30  Schepina Olga
9.35  Nelidkina Anastasia
9.45  Pivon Alin
9.50  Starodubovsky Ivan
9.55  Wang Zhiquan
10.00 Starodubovsky Seraphim
10.05 Parshina Varvara
10.10  Le Balc’h Lucie
10.15  Sher Roman
10.20  Filippova Aida
10.25  Kruglova Camilla
10.30  Muradyan Veronika
10.35  Bayburtian Sofia
10.40  Zorigtbaatar Amin-Erdene
10.45  Otgonbayar Nandin

Competition audition

I Group

1.  Orlov Miron
2.  Abdourazakov Samir
3.  Sumida Akane
4.  Baryshnikov Artemy
5.  Kebukhova Daria
6.  Schepina Olga
7.  Nelidkina Anastasia
8.  Pivon Alin
9.  Starodubovsky Ivan
10.  Wang Zhiquan
11. Starodubovsky Seraphim
12. Parshina Varvara
13.  Le Balc’h Lucie
14.  Sher Roman
15.  Filippova Aida
16.  Kruglova Camilla
17.  Muradyan Veronika
18.  Bayburtian Sofia
19.  Zorigtbaatar Amin-Erdene
20.  Otgonbayar Nandin

Rehearsal

II Group

13.30  Filippov Boris
13.35  Galt Anar
13.40  Lakeeva Ekaterina
13.45  Mishin Ivan
13.50  Tereshchenko Maxim
13.55  Kalenova Angelina
14.00  Bobrovsky Dmitry
14.05  Veklenko Ella
14.10  Eremina Alice
14.15  Afanasieva Alina
14.20  Voznuk Vladislav
14.25  Koroleva Valeria
14.30  Kazantseva Ksenia
14.35  Fokina Maria
14.40  Zvereva Elizabeth
14.45  Solomatina Elizabeth
14.50  Batjargal Enkhsaruul
14.55  Nyamsuren Saruul
15.00  Shcherbinin Svyatoslav
15.05  Karasev Maxim

Competition audition

II Group

21.  Filippov Boris
22.  Galt Anar
23.  Lakeeva Ekaterina
24.  Mishin Ivan
25.  Tereshchenko Maxim
26.  Kalenova Angelina
27.  Bobrovsky Dmitry
28.  Veklenko Ella
29.  Eremina Alice
30.  Afanasieva Alina
31.  Voznuk Vladislav
32.  Koroleva Valeria
33.  Kazantseva Ksenia
34.  Fokina Maria
35.  Zvereva Elizabeth
36.  Solomatina Elizabeth
37.  Batjargal Enkhsaruul
38.  Nyamsuren Saruul
39.  Shcherbinin Svyatoslav
40.  Karasev Maxim