С.РахманиновС.Рахманинов

Rehearsals for II, III and IY sections

The schedule of rehearsals of participants of the 2nd, 3rd, 4th age group
Big hall of the Gnesin Music College (Povarskaya str., 38)

 

27.01.2020г

10.30 Kurilo Elizabeth
10.35 Ganbaatar Anujin
10.40 Kencheshaova Salima
10.45 Farsikova Daria
10.50 Trepachka Vladislava
10.55 Kudina Daria
11.00 Shmarygin Ivan
11.05 Margieva Irina
11.10 Kozlova Kaleria
11.15 Pelikyan Irene
11.20 Valeeva Anna
11.25 Koshcheev Ivan
11.30 Averyanova Antonina
11.35 Gusakov Mikhail
11.40 Chitanava Mariam
11.45 Eminova Svetlana
11.50 Reshetov Sergey
11.55 Ivanova Olga
12.00 Bogdanov Anatoly
12.05 Khorokhorova Natalya
12.10 Cherkasov Georgy
12.15 Kudaev Maxim
12.20 Kishkin Dmitry
12.25 Osminkina Alena
12.30 Petrushenko Yana
12.35 Medynsky Eugene
12.40 Yamaguchi Ao
12.45 Abdalova Maria
12.50 Romanov Andrey
12.55 Gaidei Alexander
13.00 Kazachanskaya Dina
13.05 Levina Alicia
13.10 Afonina Natalia
13.15 Noskova Julianna
13.20 Pan Yue
13.25 Khachikyan Konstantin
13.30 Tsyganov Dmitry
13.35 Dmitrieva Margarita

13.40 — 13.50 технический перерыв

13.50 Bogorodskaya Vasilisa
13.55 Liu Weichen
14.00 Nurmatov Umar
14.05 Iskorostensky Arthur
14.10 Wang Tianyang
14.15 Demyanova Svetlana
14.20 Popova Zoya
14.25 Eremina Vera
14.30 Tubalov Andrey
14.35 Kovtun Ivan
14.40 Kapishnikova Ksenia
14.45 Cherkasova Anna
14.50 Grushetsky Lev
14.55 Kurdaeva Maria
15.00 Eliseev Mikhail
15.05 Zaletaeva Serafima
15.10 Uspenskiy Arseniy
15.15 Bychkova Angelina
15.20 Golev Dmitry
15.25 Korchagin Mikhail
15.30 Skuratova Nadezhda
15.35 Pogosbekyan Alexander
15.40 Petrova Maria
15.45 Stetsenko Nikita
15.50 Tang Juechen
15.55 Xu Ruize
16.00 Nemolyaeva Anna
16.05 Musalimova Diana
16.10 Savitskaya Irina
16.15 Selivanov Tikhon
16.20 Paulius Andersson
16.25 Anischenko Ekaterina
16.30 Sukhbat Luvsan
16.35 Trubnikova Maria
16.40 Abdulazizov Mahmut
16.45 Jacques Tatiana
16.50 Repina Varvara
16.55 Efimyuk Vitalina
17.00 Terentyev Pavel
17.05  Fung Kwun Yu
17.10  Shen Hanyue
17.15  Tretyakova Vasilissa
17.20  Kriazhevskikh Mariana
17.25  Moskovich Maria

 

 

28.01.2020г.

09.05 Nakagawa Kaoruko
09.10 Maslov Victor
09.15 Liu Yongqiu
09.20 Bao Xijile
09.25 Xu Shangjun

19.30 Mukai Yuko
19.35 Selinsky Roman
19.40 Kosmynin Ivan
19.45 Sholomitsky Konstantin
19.50 Nikulina Varvara
19.55 Zakharov Maxim
20.00 Kovalenko Daria
20.05 Luzik Egor
20.10 Minniakhmetova Eva
20.15 Mkhitaryan Edgar
20.20 Rassokhin Ivan
20.25 Molchan Elizabeth

 

29.01.2020г.

09.05 Yiran Zhou
09.10 Su Hongjin
09.15 Atamanenko Zahar
09.20 Karaulova Anastasia
09.25 Jargalsaikhan Azjargal

19.30 Laскаnich Stepan
19.35 Shi Dongk
19.40 Kalandadze Ana
19.45 Diaz Daniel
19.50 Julch Monan
19.55 Sun Edwina
20.00 Goldengorin Vitaliy
20.05 Vojvodic Zvjezdan
20.10 Hu Tianke
20.15 Munkhbat Baigali
20.20 Wang Yiguo
20.25 Wang Yilin

 

30.01.2020г.

09.05 Sokolov Igor
09.10 Osipova Anna
09.15 Tsogoo Gunbileg
09.20 Zorigt Orkhon
09.25 Isaeva Nirvana

19.30 Gritskova Christina
19.35 Orlov Fedor
19.40 Krutova Eugeniya
19.45 Abzalimova Regina
19.50 Anshakova Marina
19.55 Wang Angel
20.00 Popova Irina
20.05 Khosbayar Khuslen
20.10 Kwon Songawn
20.15 Limorova Maria
20.20 Melnichenko Ilya
20.25 Timofeeva Arina

31.01.2020г.

09.05 Osipova Elena
09.10 Gorinskaya Ekaterina
09.15 Ivanova Elizabeth
09.20 Goncharova Sofya
09.25  Ying Zhixin

19.30 Taukumova Camila
19.35 Klyuchareva Anastasia
19.40 Klochkova Alina
19.45 Mikhailov Mikhail
19.50 Karpova Maria
19.55 Stepichev Artem